Rolson

 

infolinka: +421 948 90 85 85
email: info@rolson.sk

 logo rolson

  TIENIACA TECHNIKA

infolinka: +421 948 90 85 85
email: info@rolson.sk

 

Strešná roleta s lištami HRV80 - screen zip

Strešná roleta s lištami HRV80

Ochrana pred slnkom sa stala neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Najmä potom tá, ktorá nemá obdobu z hľadiska pohodlia, dizajnu a bezpečnosti. Roleta HRV80 - screen zip spĺňa nielen tieto požiadavky, ale oveľa viac. Toto nové riešenie zatienenia terasy, pergoly alebo zimnej záhrady je teraz elegantnejšie, štíhlejšie a vyniká svojimi vlastnosťami.

Roleta HRV80 - screen zip umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla i tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky. Látka vytvára vizuálne pohodlie domova, tepelnú aj zvukovú izoláciu, môže byť zatemňujúca, ale aj priesvitná, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru, spolu s Vašim domovom bude tvoriť dokonalú súhru.

Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadeniu konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Strešná roleta HRV80 - screen zip je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému. Vďaka integrovanému LED osvetleniu si budete môcť verandu užívať ešte dlhšie a dlhé letné večery tak budú ešte príjemnejšie.

Prednosti a výhody strešnej rolety HRV80 - screen zip

  • Ideálne pre veľké sklenené plochy až do veľkosti 25 m2 v jednom ráme,
  • menej slnečného svitu na zvislých sklenených plochách vďaka presahu,
  • neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému,
  • kompaktný box prispievajúci k sofistikovanému vzhľadu verandy,
  • vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h),
  • možnosť inštalácie LED osvetlenia.

Spôsob ovládania

Motor - Slúži pre vyťahovanie a sťahovanie verandy.

Garantované rozmery:
PREVEDENIE ŠÍRKA MIN. (mm) ŠÍRKA MAX. (mm) VÝSUV MIN. (mm) VÝSUV MAX. (mm) MAX. GARANTOVANÁ PLOCHA (m2)
MOTOR 1500 6000 550 6000 25

Atypické vyhotovenie nevyrábame.

Výber látky

Pre Verandu HRV80-ZIP-2P možno použiť screenové látky SOLTIS 86, 92 a B92.

Screenové látky SOLTIS

Technické tkaniny SOLTIS sú látky špeciálne vyvinuté pre zaistenie maximálnej ochrany proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zabezpečenie optimálnej úrovne prirodzeného svetla v interiéri.

Materiál je vyrobený z látky utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrchovo upravené pigmentovaným PVC. Materiál je predpínaný technológiou Precontraint v dvoch smeroch, ktorá mu zaisťuje vysokú rozmerovú stabilitu a pevnosť.

Medzi ďalšie prednosti materiálu patria vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, optimálne vizuálne a svetelné vlastnosti, farebná stálosť (UV stabilita) a odolnosť voči horeniu (B1, M1).

Látky sú zvárané horizontálne.