Rolson

 

tel: +421 948 90 85 85kontakt rolson

 logo rolson

  TIENIACA TECHNIKA

  tel: +421 948 90 85 85

Naposledy zobrazené

Vonkajšie žalúzie

Predokenné vonkajšie žalúzie sú exteriérové žalúzie, ktoré chránia váš interiér pred poveternostnými vplyvmi. Špeciálny tvar lamiel u vonkajších žalúzií radu Zetta zaisťuje vynikajúce zatienenie a poskytuje vysoký termoregulačný efekt. Túto technológiu využíva najvyspelejšia generácia vonkajších žalúzií a je vhodná na zatienenie rodinných domov aj administratívnych budov. Lamely externých horizontálnych žalúzií vytvárajú v zavretom stave celistvú, dokonale tieniacu plochu a po celej dĺžke lamely je vlisovaná guma, ktorá zvyšuje termoregulačné pôsobenie vonkajšej žalúzie. Žalúzia tým efektívne podporuje termoizolačné vlastnosti domu a šetrí energie.
Predokenná vonkajšia žalúzia vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Šetrí náklady na klimatizáciu a vytvára príjemnú klímu interiéru. Vonkajšie žalúzie účinne chránia interiér bytu pred teplom a ponúkajú možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré dopadajú do izby. Samonosné exteriérové žalúzie môžu byť vybevené integrovanou sieťkou proti hmyzu. Ak nastavíte lamely správne, zabránite vstupu slnečného svetla aj horúčavy, ale priestor sa bude zároveň vetrať. Vonkajšie žalúzie tiež ochránia vaše súkromie a zvyšujú bezpečnosť domu. Cez hliníkové lišty vonkajších žalúzií sa nik len tak ľahko nedostane. Okrem tieniacej a bezpečnostnej funkcie dotvárajú vonkajšie žalúzie vzhľad vášho domu. Dostupné sú v mnohých farbách.

0.00 € Vonkajšie žalúzie ZETTA 90 Vonkajšie žalúzie ZETTA 90 Najvyspelejšie a najpredávanejšie vonkajšie žalúzie Z90 vám zaručia dokonalé zatienenie a moderný dizajn budovy. 0.00 € Vonkajšie žalúzie CETTA 100 FLEXI Vonkajšie žalúzie CETTA 100 FLEXI Veľký formát lamiel a nízky nábal predurčuje vonkajšie žalúzie C100 flexi pre použitie na moderných budovách. 0.00 € Vonkajšie žalúzie CETTA 50 Vonkajšie žalúzie CETTA 50 Ekonomickou variantov najmä pre administratívne budovy je vonkajšia žalúzia C50, ktorá je vhodná aj do interiéru. 0.00 € Vonkajšie žalúzie CETTA 60 FLEXI Vonkajšie žalúzie CETTA 60 FLEXI Novinka medzi žalúziami s nízkym nábalom. Aj to sú vonkajšie žalúzie C60 flexi so zvýšenou tvarovou pružnosťou. 0.00 € Vonkajšie žalúzie CETTA 80 Vonkajšie žalúzie CETTA 80 Obľúbené vonkajšie žalúzie C80 sa vyznačujú veľkou variabilitou a ekonomickou alternatívou pre zatienenie domova. 0.00 € Vonkajšie žalúzie CETTA 80 FLEXI Vonkajšie žalúzie CETTA 80 FLEXI Obľúbené exteriérové žalúzie C80 flexi majú nízku výšku nábalu, čo môže byť vhodná voľba pri rekonštrukcii. 0.00 € Vonkajšie žalúzie SETTA 65 Vonkajšie žalúzie SETTA 65 Žalúzie S65 predstavujú špičku vo vonkajšom tienení, pričom ich štíhlejší vzhľad dotvára charakteristický dizajn. 0.00 € Vonkajšie žalúzie SETTA 90 Vonkajšie žalúzie SETTA 90 Vonkajšie žalúzie S90 predstavujú špičku vo vonkajšom tienení. V zatvorenom stave vytvárajú lamely celistvú plochu. 0.00 € Vonkajšie žalúzie TITAN 90 Vonkajšie žalúzie TITAN 90 Reťazová žalúzia Titan T90 je exteriérová žalúzia s bezpečnostnými prvkami, ktorá chráni objekt pred násilným vniknutím. 0.00 € Vonkajšie žalúzie ZETTA 70 Vonkajšie žalúzie ZETTA 70 Unikátne a súčasne najvyspelejšie vonkajšie žalúzie Z70 svojou štíhlosťou umožnia dokonale zatieniť každý objekt.
stránka: 1