Rolson

 

tel: +421 948 90 85 85kontakt rolson

 logo rolson

  TIENIACA TECHNIKA

  tel: +421 948 90 85 85

Naposledy zobrazené

Markízy

Markízy na balkón alebo terasu (aj pre veľké plochy) urobia príjemný tieň. Prežite krásny deň na balkóne či na terase v príjemnom tieni pod vonkajšími markízami. Vonkajšie markízy vás spoľahlivo ochránia nielen pred slnečnými lúčmi, ale vďaka špeciálnej povrchovej úprave si poradia aj s miernym dažďom - sú totiž nepremokavé. Posedenie pod markízami si užijete v horúcom lete aj za nevľúdneho počasia.

Markízy pri vašom dome vytvoria chránený priestor a vytvoria príjemné miesto na stretávanie s rodinou aj priateľmi. Markízy sú potiahnuté akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným prípravkom. Tento prípravok chráni látku markízy pred premoknutím a znečistením. Kvalitný materiál a spracovanie zaručujú dlhú životnosť markízy a stálu farbu. Vyberte si z množstva dekorov takú látku na markízy, ktorá sa bude na vašu terasu alebo váš balkón hodiť najlepšie. Markízy sú praktické a zároveň elegantné. Účinne vás chránia pred slnečnými lúčmi a zároveň dotvárajú vzhľad vášho domu.

Ponúkame vám terasovité markízy na použitie na balkónoch, pri rodinných domoch a  pre použitie v komerčnej sfére. Užívajte si čerstvý vzduch v tieni a suchu markízy.

0.00 € Kazetová markíza OLIVIA Kazetová markíza OLIVIA Prepracovaná kazetová markíza OLIVIA spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť, komfort a dlhú životnosť. 0.00 € Kazetová markíza DAKOTA Kazetová markíza DAKOTA Technológie a dizajn, tieto slová vystihujú kazetovú markízu DAKOTA. Tú môžete vybaviť doplnkami a príslušenstvom. 0.00 € Terasová markíza EMMA Terasová markíza EMMA Užite si príjemný tieň kazetovej markízy EMMA, ktorej elegantný box nepôsobí rušivo a súčasne plní ochrannú funkciu. 0.00 € Terasová markíza JASMÍNA Terasová markíza JASMÍNA Konštrukcia markízy JASMÍNA vyniká svojou ľahkosťou. Vonkajšia markíza vás ochráni pred slnkom ale aj miernym dažďom. 0.00 € Terasová markíza STELA Terasová markíza STELA Markíza STELA spája eleganciu a funkčnosť. Jej konštrukcia je vhodná pre veľké plochy, čo jej zaistí vysokú životnosť. 0.00 € Veranda HRV08-ZIP Veranda HRV08-ZIP Užite si relax v tieni s roletou veranda HRV08-ZIP. Získajte čo najviac komfortu vo vašej zimnej záhrade alebo pergole. 0.00 € Veranda HRV52-MAR Veranda HRV52-MAR Zatieňte svoju zimnú záhradu či pergolu markízou Veranda HRV52. Vysoká odolnosť voči počasiu a dlhá životnosť. 0.00 € Veranda HRV52-SCR Veranda HRV52-SCR Zabráňte prehrievaniu Verandou HRV52-SCR. Screenová látka zvýši komfort vo vašej zimnej záhrade alebo pergole. 0.00 € Veranda HRV80-ZIP Veranda HRV80-ZIP Nielen že screenová roleta Veranda HRV80-ZIP pristane vašej pergole alebo zimnej záhrade, ale vám spríjemní pobyt v nej. 0.00 € Veranda HRV80-ZIP-2P Veranda HRV80-ZIP-2P Screenová roleta Veranda HRV80-ZIP-2P je elegantným riešením vďaka ktorému si môžete užiť svoju terasu ešte viac.
stránka: 1