Rolson

 

tel: +421 948 90 85 85kontakt rolson

 logo rolson

  TIENIACA TECHNIKA

  tel: +421 948 90 85 85

Naposledy zobrazené

Veranda HRV52-SCR

Veranda HRV52-SCR

Veranda HRV52 so screenvou látkou je špeciálne navrhnutá pre inštaláciu nad zimnú záhradu alebo pergolu, a tým bráni prestupu slnečných lúčov skôr, než preniknú ku skleneným plochám. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla.

Veranda HRV52 kombinuje vysoko kvalitnú povrchovú úpravu s moderným designom. Je vhodná pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady či pergoly. Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a tkanina je úplne ukrytá v boxe. Produkt sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti počasiu a dlhou životnosťou.

Prednosti a výhody verandy HRV52

  • Zatienenie veľké plochy zimnej záhrady či pergoly,
  • termoregulačný i ochranný efekt,
  • možnosť spriahnutia až 4 kusov roliet (nemajú spoločný box),
  • box z extrudovaných hliníkových profilov.

Spôsob ovládania

Motor - Slúži pre vyťahovanie a sťahovanie verandy.

Garantované rozmery:
PREVEDENIE ŠÍRKA MIN. (mm) ŠÍRKA MAX. (mm) VÝSUV MIN. (mm) VÝSUV MAX. (mm) MAX. GARANTOVANÁ PLOCHA (m2)
MOTOR 1500 5500 1500 6000 25

Atypické vyhotovenie nevyrábame.

Výber látky

Screenové látky SOLTIS

Technické tkaniny SOLTIS sú látky špeciálne vyvinuté pre zaistenie maximálnej ochrany proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zabezpečenie optimálnej úrovne prirodzeného svetla v interiéri.

Materiál je vyrobený z látky utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrchovo upravené pigmentovaným PVC. Materiál je predpínaný technológiou Precontraint v dvoch smeroch, ktorá mu zaisťuje vysokú rozmerovú stabilitu a pevnosť.

Medzi ďalšie prednosti materiálu patria vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, optimálne vizuálne a svetelné vlastnosti, farebná stálosť (UV stabilita) a odolnosť voči horeniu (B1, M1).

Látky sú zvárané horizontálne.