Rolson

 

tel: +421 948 90 85 85kontakt rolson

 logo rolson

  TIENIACA TECHNIKA

  tel: +421 948 90 85 85

Naposledy zobrazené

Veranda HRV08-ZIP

Veranda HRV08-ZIP

Získajte čo najviac komfortu z vašej zimnej záhrady, pergoly alebo strešného okna s verandovou roletou HRV08-ZIP. Užite si relax v tieni pod týmto systémom s nadčasovým designom.

Veranda HRV08-ZIP umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla aj tepla. Látka je chránená a zvinutá v boxe, ktorý je v úplne zatiahnutej pozícii rolety uzavretý dolným profilom. Box je upevnený na vodiacich lištách. Bezpečná vzdialenosť látky od strechy zimnej záhrady či pergoly je zaistená pomocou vodiacich líšt a lankového pružinového systému, ktorý udržuje látku neustále napnutú. Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadení konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV08-ZIP je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Jednotlivé časti látky sú vždy vybavené zipsom, kedy širšia strana zapadá do plastového zipsového profilu. Ten je umiestnený v hliníkovom vodiacom profile.

Prednosti a výhody verandy HRV 08-ZIP

  • Tkanina zostáva dlhšie napnutá vďaka inovatívnemu ZIP systému s kovovou pružinou,
  • kompaktný box prispieva k sofistikovanému vzhľadu rolety,
  • možnosť afinity až 4 kusov roliet (spoločný box do šírky rolety 6 m),
  • variabilita systému (látku možné sťahovať zo strán, zospodu i zhora),
  • možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru,
  • vysoká odolnosť proti vetru (až do 140 km/h).

Spôsob ovládania

Motor - Slúži pre vyťahovanie a sťahovanie verandy.

Garantované rozmery:
PREVEDENIE ŠÍRKA MIN. (mm) ŠÍRKA MAX. (mm) VÝSUV MIN. (mm) VÝSUV MAX. (mm) MAX. GARANTOVANÁ PLOCHA (m2)
MOTOR 850 3000 500 3500 10,5

Atypické vyhotovenie nevyrábame.

Výber látky

Pre Verandu HRV80-ZIP-2P možno použiť screenové látky SOLTIS 86, 92 a B92.

Screenové látky SOLTIS

Technické tkaniny SOLTIS sú látky špeciálne vyvinuté pre zaistenie maximálnej ochrany proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zabezpečenie optimálnej úrovne prirodzeného svetla v interiéri.

Materiál je vyrobený z látky utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrchovo upravené pigmentovaným PVC. Materiál je predpínaný technológiou Precontraint v dvoch smeroch, ktorá mu zaisťuje vysokú rozmerovú stabilitu a pevnosť.

Medzi ďalšie prednosti materiálu patria vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, optimálne vizuálne a svetelné vlastnosti, farebná stálosť (UV stabilita) a odolnosť voči horeniu (B1, M1).

Látky sú zvárané horizontálne.

 

Spôsob umiestnenia verandy
Spôsob umiestnenia verandy